Lüleburgaz Ticaret Meslek Lisesi TML 11/A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lüleburgaz Ticaret Meslek Lisesi TML 11/A

TML 11/A

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EdoMMMMMMM=)=)=))=)))))

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Mc_EyLüL
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Mc_EyLüL

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 22/02/09 Mesaj Sayısı : 90 Nerden : Burgaz merkez:)

EdoMMMMMMM=)=)=))=))))) Vide
MesajKonu: EdoMMMMMMM=)=)=))=)))))   EdoMMMMMMM=)=)=))=))))) Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 12:12 am

Canım arkadaşım dostum kardeşimmm herseylerımden bırı olan (diğerleri duygu soner emre sezgin dilara) şahsiyet trıpli olduğum benı her halımle cekebılen nadir insanlardan biri olann kişiiii:)Smile)Smile:SmileSmileSmileSmileSmile

Saat itibari ile 11 marta girmiş bulunuyoruz ve bugun onun doum gunuu:):SmileSmile

Canım benim doğdum gununde tum sevdıklerınnn BİZ yanındayız o yeter zaten de:D yanında olmayanlar da bır telefon uzaktadır ınsallah Smile canım benimm umarım yenı yasın yenı sevgılın yenı askın yenı sağlığın yenı basarılarınla ve yepyeni hayatınla devam eder 365 gunun basladııı Smile hadi hayırlı olsun bebeeeemmmm SmileSmileSmileSmileSmile

SENİ ÇOK SEVİYORUZ(Vıcıkk vıcık bizim grup Very Happy ) herkes senı cok sevıyo senı sevmeyen zaten ... olsunnnnnnnnnn:D

Hadi bakalumm doğum gunun kutlu mutlu umutlu olsun

Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın...CANIM EDOCUM :*) muncurdum Smile
ReaL
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

ReaL

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 25/02/09 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : ßurqaz

EdoMMMMMMM=)=)=))=))))) Vide
MesajKonu: Geri: EdoMMMMMMM=)=)=))=)))))   EdoMMMMMMM=)=)=))=))))) Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 8:02 pm

eDo^mmmmm......

SüPerr ßi qündüüü yhaaaaa inş nice SeneLerrrrrrrrrce ßirLikte KutLarıızzzzz Yineee....

Sewiioorree arkiM sniiii.....
Herşey için saoL SmileSmile

EdoMMMMMMM=)=)=))=)))))

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası