Lüleburgaz Ticaret Meslek Lisesi TML 11/A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lüleburgaz Ticaret Meslek Lisesi TML 11/A

TML 11/A

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BUDA BENİM KALEMİMDEN

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
€do
Admin
Admin

€do

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 21/02/09 Mesaj Sayısı : 37 Nerden : burgaz

BUDA BENİM KALEMİMDEN Vide
MesajKonu: BUDA BENİM KALEMİMDEN   BUDA BENİM KALEMİMDEN Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 5:36 pm

bazen sevgi bir ferman giymek ve bazende bu ferman ile canını vermek tir.bu toprakta yatan şehitlerimiz de bir sevgi için vermediler mi o güzel canlarını o sevgi için dökmediler mi kanlarını işte sevgi böyle birşey
gerektiğinde canını bile vermeyi göze alabilirsin.bu gün bu yer yüzünde var isek bu sevgi sayesinde dir atalarımız vatan sevgisi ile yanıp kavrulmasalardı şuan sömürge altında kendi vatanımızda sanki bir yabancı gibi görünüyor olacaktık
ama o sevgi sayesinde şuan çok rahat bir şekilde yatağımıza yatabiliyoruz.ancak geçmişi de özlüyoruz özlemiyorum diyen bir kişi kendini kandırmaya çalışıyor dur ki bu da ona zarar verir.bazı kişiler ise geçmişini inkar ediyor ama aslında bilmiyor ki
geçmişi olmayan bir insanın geleceğide olamaz.Atam sen yerin de rahat uyu bu vatan bizim gibi gençler varken düşman eline verilmeyecek gerekirse canımızı veririz.yeter ki analarımız ve kardeşlerimiz bu topraklarda bir gece bile
rahat bir şekilde uyuyabilsinler.Seninde dediğin gibi atam bu vatanın her bir köşesi düşman kanıyla ıslanmadıkça bu topraklar başka bir devlete verilemez ancak bu devirde bu kalmadı atam devlet bir kağıda satılır oldu
senin bile arkandan konuşulur oldu kendini bilmez bir takım kişiler kendilerini senin yerine koymaya başladılar atam uyansan ve bu vatanın durumunu görsen hayal kırıklığına uğrayacağına eminim ama üzülme atam elbet bir gün bizde kazanırız.
ATAM HER ZAMAN SENİN İZİNDEYİZ.........
https://burgaztml11a.yetkin-forum.com
Mc_EyLüL
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Mc_EyLüL

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 22/02/09 Mesaj Sayısı : 90 Nerden : Burgaz merkez:)

BUDA BENİM KALEMİMDEN Vide
MesajKonu: Geri: BUDA BENİM KALEMİMDEN   BUDA BENİM KALEMİMDEN Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 6:05 pm

Atam atam sen kalk ben yatm sözüü tam buna uygunn Allah'ım yha:)SmileSmileSmile

Ama süper olmuşşş benn çokk beğendimm bunu derste deneme olarak oku edom süper yha Smile

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven pekiyi:)

BUDA BENİM KALEMİMDEN

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası