Lüleburgaz Ticaret Meslek Lisesi TML 11/A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lüleburgaz Ticaret Meslek Lisesi TML 11/A

TML 11/A

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hayatındakı tek gercek yuzsuluğun olmus....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Mc_EyLüL
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Mc_EyLüL

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 22/02/09 Mesaj Sayısı : 90 Nerden : Burgaz merkez:)

hayatındakı tek gercek yuzsuluğun olmus.... Vide
MesajKonu: hayatındakı tek gercek yuzsuluğun olmus....   hayatındakı tek gercek yuzsuluğun olmus.... Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 12:20 am

HAYATIMDAKİ TEK GERCEK YÜZSÜZLÜĞÜNMÜŞ!BEN DÜN BUNU ANLADIM....

Ben senı tanıyamıyom artık,suret aynı beden aynı ama ruh o ruh değil..Bu sen olamazsın demek ıcın cok gec kaldım.Zamana yenık düştün,zaaflarına yenıldın.Başkalrının sana olan guvenını senın guvensızlığın oldu.Karsı koyamadın.İnsan boyle karalarmıs kendısını anladım.Ve ne yazık ki bunu da bana sen anlattın.Bu anlatısın yersız ve zamansızdı...

Kapkaranlık bır odada sonucek kadar kuculmus bır mum gıbıısın.Dibine ısık vermıyorsun.Etrafındakiler senı senden calıyor farkında değilsin.Kendi kendını yok edıyorsun.İşte en cokta bu koyuyor ınsana....

Sahıpsız kalmıssın bellı,belli yasama olan bağlılın kalmamıs.Yüzsüz olmussun.Önüne gelenle gezip,ağzına gelenı soyler olmussun.

Yazık acıyor sana bakınca insan 12ayda bu kadar değiştiren ne oldu acaba dıyor.Sen farkında değilsin arkandan neler konusuluyor.Bugun anladım masumıyet ınsanlık elındekı en gusel ve kotu sılahtır.Ve sen farkında olmadan o canım masumluğunu kaybedıyorsun.Keske eskısı gibi olsan..

Artık ıcımden sana soylemek ıstedıklerımıde yıtırıyorum.Hergun biraz daha düşüyorsun ezilıyorsun gözümde.Davranıslarını gectım bakısların bile sahte geliyor artık.Yüzsüzlüğünü öyle acık sergılıyorsun ki saevdiğin insanın gözüne nasıl bakıyorsun merak edıyorum.Olgunlasmak sözcüğünü sana geri vermek istiyorum şimdi.Çünkü sen gün gectıkce tanınmaz hale gelıorsun...

Sahte bır gonulle sahte bır sevgı beslıyorsun karsındakıne.İster inan ister ınanma bos bır kuyuya suruklenıyorsun.Artık ben bıle kurtaramam senı,efndiğin son buldu bende...İnanırmısın yıne de senı arıyor gözlerim yine sen dıyor kucucuk yureğim vazgecmek isteyıp vazgecememek ne kadar ağır bısey bılemezsın.Herseyını kabul etmısken sımdıde yuzsuzluğunle sevmeye baslıyorum seni...

Nefesındekı o masumıyet kanına sahtelık olarak karısmıs.Bugunkü iğrençliklerin esiri olmussun.Bugun anladım ben ,seni ne kadar sevsemde ben yokken hyatındakı tek gercek yuzsuzluğunmus,ve senden vazgecmem için bu bıle yetmıyor bana.

BEN HALA SENI ILK GUNKÜ GİBİ SEVIYORUM INAN BANA....
şeytani_melek
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

şeytani_melek

Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/03/09 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : LüLeburgaz

MesajKonu: Geri: hayatındakı tek gercek yuzsuluğun olmus....   hayatındakı tek gercek yuzsuluğun olmus.... Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 2:39 pm

hmm qeRcekten qzLmıs eLLerıne saqLık Smile
Mc_EyLüL
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Mc_EyLüL

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 22/02/09 Mesaj Sayısı : 90 Nerden : Burgaz merkez:)

MesajKonu: Geri: hayatındakı tek gercek yuzsuluğun olmus....   hayatındakı tek gercek yuzsuluğun olmus.... Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 4:36 pm

hayatındakı tek gercek yuzsuluğun olmus....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası